Țiglă metalică Arctica®
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Livrare prin curier
Curierul nostru va livra la adresa specificată
2-3 zile
De la 150 MDL
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
Durata medie de viață 60 ani
Garanție anticoroziune 50 ani
Garanția la culoare 25 ani
139 MDL - 250 MDLInterval de prețuri: 139 MDL până la 250 MDLm2
Descriere
Cele 3 “creste” ale acestui profil de țiglă metalică sunt asociate vârfurilor de ghețari aflați dincolo de cercul polar al Terrei, din așa numită zona Arctică. Formele geografice întâlnite aici redau un peisaj variat format din creste fracturate, înălțimi și ruperi de pantă, la fel cum adesea întâlnim și în arhitectura clădirilor și a acoperișurilor.
Arctica, regiunea de pe pământ cu climă dură și condiții de viață pentru oameni dintre cele mai dificile, reprezintă atât un pol de permanentă atenție, cât și o sursă de inspirație pentru acțiunile sustenabile, durabile, ce comportamentul responsabil, grija pentru viitor și viziunea pe termen lung ne încurajează să le implementăm.
Caietul de sarcini
Prezentare generală
| Culoare | RAL-3005, RAL-3009, RAL-8017, RAL-8019, RAL-9005 |
|---|---|
| Tara de fabricatie | Coreea, Italia, Suedia |
| Adâncime val | 20 mm |
| Lățime totală | 1205 mm |
| Lățime utilă de acoperire | 1130 mm |
| Lungime maximă | 6400 mm |
| Lungime minimă | 460 mm |
| Lungime modul | 350 mm |
| Înclinație minimă | 15° |






