Tablă Cutată H18
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Livrare prin curier
Curierul nostru va livra la adresa specificată
2-3 zile
De la 150 MDL
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
Durata medie de viață 50 ani
Garanție anticoroziune 10 ani
Garanția la culoare 10 ani
165 MDL - 250 MDLInterval de prețuri: 165 MDL până la 250 MDLm2
Descriere
Tabla Cutată (profnastil) de tip H18 se folosește la construcția de hale industriale, acoperișuri, dar și pentru fațade, garduri. Acest tip de tablă are un profil trapezoidal cu o înălțime a cutei de 18 mm. La dorința clienților noștri, putem adăuga un profil suplimentar de rigidizare, ce oferă o duritate mai mare și un aspect unic.
Tabla cutată este profilată în 2 variante: cu cutele spre exterior pentru fațadă și cu cutele spre interior pentru acoperiș.
Caietul de sarcini
Prezentare generală
| Culoare | Gri, Imitație lemn Luxsteel Multi Gloss V1, Imitație lemn Luxsteel Multi Gloss V2, RAL-3005, RAL-3009, RAL-3011, RAL-5005, RAL-6005, RAL-8017, Zinc |
|---|---|
| Tara de fabricatie | Coreea, Italia, Suedia |
| Înălțime cută | 13 mm |
| Lățime totală | 1180 mm |
| Lățime utilă de acoperire | 1134 mm |
| Lungime maximă | 10000 mm |
| Lungime minimă | 500 mm |
| Înclinație minimă | 15° |
| Greutate pe suprafață | ≈ 4 kg/m2 |






