Tablă Cutată H18
165 MDL - 250 MDLInterval de prețuri: 165 MDL până la 250 MDLm2
Sort Streasina
67 MDL - 84 MDLInterval de prețuri: 67 MDL până la 84 MDLm.l.
Tablă Cutată H12
SKU:
Nu se aplică
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Livrare prin curier
Curierul nostru va livra la adresa specificată
2-3 zile
De la 150 MDL
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
Durata medie de viață 50 ani
Garanție anticoroziune 10 ani
Garanția la culoare 10 ani
165 MDL - 250 MDLInterval de prețuri: 165 MDL până la 250 MDLm2
Descriere
Tabla Cutată (profnastil) de tip H12 cu profil trapezoidal are înălțimea cutei de 12 mm. Profilarea tablei cutate se realizează în două variante: cu cutele spre interior pentru faţadă și cu cutele spre exterior pentru acoperiș.
De asemenea, se mai folosește la instalarea de porţi, garduri și streșini.
Tabla cutată este profilată în 2 variante: cu cutele spre exterior pentru fațadă și cu cutele spre interior pentru acoperiș.
Caietul de sarcini
Prezentare generală
| Culoare | RAL-3005, RAL-5005, RAL-6005, RAL-8017, RAL-9005, Zinc |
|---|---|
| Tara de fabricatie | Coreea, Italia, Suedia |
| Înălțime cută | 12,5 mm |
| Lățime totală | 1075 mm |
| Lățime utilă de acoperire | 1008 mm |
| Lungime maximă | 8000 mm |
| Lungime minimă | 200 mm |
| Înclinație minimă | 15° |
| Greutate pe suprafață | ≈ 4 kg/m2 |
S-ar putea să vă placă și
165 MDL - 250 MDLInterval de prețuri: 165 MDL până la 250 MDLm2
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
120 MDLm2
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.






