Tablă cutată H7
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Livrare prin curier
Curierul nostru va livra la adresa specificată
2-3 zile
De la 150 MDL
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
Durata medie de viață 50 ani
Garanție anticoroziune 10 ani
Garanția la culoare 10 ani
120 MDLm2
Descriere
Tabla cutată (în popor: Profnastil) este potrivită pentru acoperișuri, fațadă, gard sau streașină și este o soluție practică, estetică și durabilă. Vă propunem un asortiment larg de culori, acoperire mată sau lucioasă și termeni reduși de execuție a comenzii pe mărimile dumneavoastră.
Tabla cutată de tip H7 are profil trapezoidal cu înălțimea cutei de 7 mm și este perfect pentru garduri, fațade și streșinile acoperișurilor. Este soluția potrivită pentru construcțiile cu termen scurt de predare, buget redus și cerințe estetice specifice.
Puteți opta pentru tablă SSAB (Suedia), KeoSang (Coreea) sau Moduli (Ucraina).
– Simplitatea profilului facilitează montajul și aspectul plăcut.
Caietul de sarcini
Prezentare generală
| Culoare | RAL-3005, RAL-5005, RAL-6005, RAL-8017, RAL-9005, Zinc |
|---|---|
| Înălțime cută | 7 mm |
| Lățime utilă de acoperire | 1180 mm |
| Lungime minimă | 200 mm |
| Greutate pe suprafață | ≈ 4 kg/m2 |
| Lățime totală | 1210 mm |
| Lungime maximă | 8000 mm |
| Înclinație minimă | 15° |






