Înapoi la produse
Țiglă metalică Nordica®
165 MDL - 250 MDLInterval de prețuri: 165 MDL până la 250 MDLm2
Țiglă metalică Meditera
SKU:
Nu se aplică
-
Pick up from the Woodmart Store
To pick up today
Free
-
Livrare prin curier
Curierul nostru va livra la adresa specificată
2-3 zile
De la 150 MDL
-
DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
1-2 Days
From $40
Durata medie de viață 60 ani
Garanție anticoroziune 50 ani
Garanția la culoare 25 ani
165 MDL - 250 MDLInterval de prețuri: 165 MDL până la 250 MDLm2
Descriere
Țigla metalică Meditera este alegerea ideală pentru cei care își doresc un acoperiș cu aspect clasic, inspirat din arhitectura mediteraneană, dar realizat cu tehnologii moderne și materiale de ultimă generație. Profilul său bine definit, cu unde ample și proporții echilibrate, oferă casei un aspect elegant, solid și armonios.
Caietul de sarcini
Prezentare generală
| Culoare | RAL-7016, RAL-8004, RAL-8017, RAL-8019, RAL-9005 |
|---|---|
| Tara de fabricatie | Coreea, Italia, Suedia |
| Înălțime cută | 30 mm |
| Adâncime val | 26.5 mm |
| Lățime totală | 1178 mm |
| Lățime utilă de acoperire | 1080 mm |
| Lungime maximă | 4230 mm |
| Lungime minimă | 460 mm |
| Înclinație minimă | 14° |
S-ar putea să vă placă și
139 MDL - 250 MDLInterval de prețuri: 139 MDL până la 250 MDLm2
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
165 MDL - 250 MDLInterval de prețuri: 165 MDL până la 250 MDLm2
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.






